Şehirler Arası Ev Taşıma

Egetur Evden eve nakliyat olarak eşyalarınızı geniş kapsamlı modern servis anlayışımızla yeni yerleşim yerinize en kaliteli, en dikkatli, en güvenli ve sorunsuz şekilde ulaştırmayı garanti ediyoruz. İstanbul ve İzmir’de evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı yapan firmalardan Egetur Nakliyat firmamız İstanbul ve İzmir’in her köşesine profesyonel evden eve nakliye hizmeti vermektedir. Bizi arayarak bizden bilgi ve fiyat alıyorsunuz.

Taşıma esnasında sorun yaşamamak için elektronik aletlerinizi 1 gün önceden fişten çekmeniz gerekiyor. Size ekspertizlerimizi gönderiyoruz, bu sayede nakliyat işlemi süresince eşyalarınız sigortalanacağı için sigorta poliçesi için gereken bilgileri alıyoruz ve eşyalarınıza yönelik ambalaj malzemesi temin ediyoruz. Uzman ekibimizle evinize geliyoruz ve demonte edilmesi gereken mobilyalarınız varsa onları parçalara ayırarak zarar görmeyecek şekilde ambalajlıyoruz.

Diğer ambalajlanması ve kolilenmesi gereken eşyalarınızı kolileyip araçlarımıza özenle istifliyoruz. Aracımız yola çıkarak eşyaların taşınması gereken yere geliyor ve eşyalar isteğiniz doğrultusunda evinize yerleştirilip demonte vaziyetteki mobilyalarınızı monte ettikten sonra anahtarınızı size teslim ediyoruz. Evden eve nakliyat işi zor ve profesyonellik gerektiren bir iştir.

Egetur nakliyat, sektörüne her gün yeni isimde nakliyeciler katılmakta ve sigortalı ve sorunsuz bir şekilde taşımayı önemsemeden vasıfsız olarak işe koyulmaktadırlar. Doğal olarak taşıma işlemleri sırasında bir sürü sorunlarla karşılaşıyor ve garantili iş yapmadığı için sorunlarla başa çıkmak ve çözmek yerine ev sahiplerinin canını sıkmaktadırlar.

Büyütmek İçin Tıklayınız Büyütmek İçin Tıklayınız Büyütmek İçin Tıklayınız

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti almak için doğru tercih merkeziniz Egetur Nakliyat olarak tüm Türkiye’ye sigortalı, marangozlu, ambalajlı ve demonte montaj ekibimiz ile kusursuz şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

En fazla hizmet verdiğimiz alanlar içersinde şehirlerarası evden eve nakliyat olup müşterilerimize kusursuz bir taşımacılık yapmaktayız. Türkiye’nin her il ve ilçesine komple ev eşyası parça eşya taşımacılığı, ofis büro taşımacılığı ve bunların yanı sıra antika eşya taşımacılığı, gibi hizmetler vermekteyiz.

Bir şehirden bir başka şehre taşınmak için güven duyduğunuz, yıllardır taşımacılık sektöründe kaliteli yönergeler ile hizmet veren firmalar ile çalışmanız sizlerin yararına olacaktır. Egetur nakliyat şirketimiz, uzman kadromuz ve işini layıkıyla yapan elemanlarımız ile uygun fiyat politikalarımızdan yararlanarak özenle bir şehirden bir başka şehre eşyalarınızın transferini gerçekleştirmekteyiz.

Hemen hemen haftanın her bir günü Ankara, İstanbul, Muğla, Antalya, Kayseri, Adana, Evden Eve şehirler arası nakliyat, haftanın iki günü bursa şehirler arası nakliyat, haftanın üç günü ise İstanbul şehirler arası nakliyat yapmaktadır. Profesyonel paketleme ve her taşınmadan önce otomatik eşya sigortalama hizmetimizle eşyalarınız her zaman güvenilir ellerde.

Şehirlerarası nakliyat yaptığımız araçların hepsi taşımacılık için dizayn edilmiş, son model kapalı çelik kasa araçlardır. Üstü açık, tenteli, branda giydirilmiş ve evden eve nakliyat için hiçbir güven vermeyen araçlar filomuzda bulunmamaktadır.

Eşyalarınızın boyutu, türü ne olursa olsun bizim için her eşyanız değerlidir. Şehir içi nakliyat ta eşyalarınıza gösterdiğimiz değeri şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetimizde göstermekteyiz.